گروه صنعتی الکتریک فراست

درباره مازی نور

معرفی مازی‌نور

شرکت صنایع روشنایی مازی نور با بیش از ۴۰ سال تجربه ، پیشرو صنایع روشنایی در ایران است . کارخانه مازی­‌نور با ۶۰۰۰۰ متر مربع مساحت و با زیربنایی حدود ۱۲۰۰۰ متر مربع ، از بخش های متعددی تشکیل شده که بیش از ۸۰۰ نفر در آن فعالیت می­ کنند.

این بخش ها عبارتند از :

تحقیق و توسعه، طراحی، قالبسازی، برنامه ریزی تولید، دایکست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، شستشو، رنگ، خطوط متعدد مونتاژ، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و طرح و برنامه، فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، مارکتینگ، فروش داخلی، فروش خارجی، واحد خدمات پس از فروش ، خرید داخلی، خرید خارجی و مدیریت منابع انسانی.

محصولات مازی­‌نور شامل چراغ هایی با کاربردهای اداری – تجاری، تزئینی، صنعتی، ضد انفجار و فضای آزاد است. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده چراغ های ضدانفجار در ایران موفق شده با دریافت گواهینامه از TÜV آلمان، این چراغ ها را تحت لیسانس شرکت آلمانی آدولف شوخ ( Schuch, GmbH) تولید کند.
واحد تحقیق و توسعه مازی­‌نور با آزمایشگاه‌­های پیشرفته و تجهیزات دقیق و مدرن، مسئولیت انطباق چراغ‌­ها را با استانداردهای جهانی IEC60598 بر عهده دارد و گواهینامه‌های مربوطه از (KEMA (ENEC Certificate اخذ گردیده است.

شرکت مازی‌­نور با درک این واقعیت که روش­های نوین مدیریت، نیاز امروزی صنایع کشور است و اجرای سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای تطبیق با پیشرفته ترین دستاوردهای علمی- فنی اهمیت بسیار دارد، از سیستم ISO 9001-2015 به عنوان ابزار و الگو استفاده کرده و در همه فعالیت های خویش همواره منطبق بر استاندارد فوق عمل می­کند. به همین دلیل، نه فقط در بازار داخلی بلکه در صادرات محصولات خود نیز موفق بوده و به پاس این موفقیت ها، در سال­های ۱۳۷۴، ۱۳۷۸، ۱۳۸۲، ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸، ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ ، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۴ به دریافت لوح تقدیر، به عنوان واحد صادراتی نمونه و همچنین واحد صنعتی نمونه کشور از وزارت صنایع و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران مفتخر گردید. در سال ۱۳۸۸ نیز، مازی‌نور به عنوان حامی حقوق مصرف کننده، به دریافت لوح تقدیر از سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکنندگان مفتخر شد.

شرکت مازی نور در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت گواهینامه OHSAS18001-2007 گردید.

ویژگی­ های مازی‌نور:

سیستم مدیریت کیفیت فراگیر با گواهی استاندارد ISO9001-2015 (خط مشی کیفیت صنایع روشنایی مازی نور)

  • بهبود مستمر به طور فراگیر
  • به کارگیری فناوری نوین و روزآمد در صنعت روشنائی
  • همکاری متقابل با تولید­کنندگان پیشرو اروپایی
  • واحد تحقیق و توسعه کارا مجهز به آزمایشگاه های مدرن
  • تولید چراغ­ های با کیفیت
  • ثبات در کیفیت چراغ ها
  • طراحی چراغ­ ها بر مبنای صرفه جویی در مصرف انرژی
  • انتخاب مدل چراغ­ ها در انطباق با نیاز مشتری
  • تلاش مستمر در جلب رضایت مشتری

اشتراک گذاری

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت سپهر افروز صبا می باشد. کپی برداری از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و توسعه : سپهر افروز صبا